Guardians Fórum

a gy?jthet? kártyajáték fóruma

Nem vagy bejelentkezve.

Szavazás

Milyen formátumú verseny legyen 2010.02.06-án?

Standard (unalmas vagyok)
90% - 9
C-UC (nincsenek meg a ritkáim)
0% - 0
Bontott paklis (gazdag vagyok)
0% - 0
Hadúr (szeretek kiabálni)
0% - 0
Highlander (csak egy maradhat)
0% - 0
Artists Battle (vicces vagyok)
10% - 1
Draft (azért, mert szép, érdekes és okos vagyok)
0% - 0
Fajok harca (mert a bogarak amúgy mindent visznek :) )
0% - 0
Tiltott lapos (mert unalmasabb vagyok a standardnál is)
0% - 0
Páros (mert úgy szép az élet)
0% - 0

Total : 10

#1 2010.01.08 10:33

melon
Házigazda
Hely: Középbirodalmak
Regisztrált: 2005.08.16
Honlap

Verseny: Bp. Sárkányt?z, feb 6.

Guardians verseny 2010.02.06-án 10:00-tól a Sárkányt?zben. Szavazzatok a formátumról, aki nem jön, az inkább ne szavazzon, ha lehet up

Ebben a topikban lehet megejteni a verseny el?tti szavazást, a jövök-nemjövök kommenteket, és esetleg utána a beszámolókat megírni.

Szavazni február 1-ig lehet, de nem fogom lezárni a topikot, csak rögzítjük az eredményt.

Alszik

 

#2 2010.01.08 17:28

Ifjú
Régi motoros
Hely: Budaörs
Regisztrált: 2005.08.30

Re: Verseny: Bp. Sárkányt?z, feb 6.

melon írta:

Guardians verseny 2010.02.06-án 10:00-tól a Sárkányt?zben. Szavazzatok a formátumról, aki nem jön, az inkább ne szavazzon, ha lehet up

Ebben a topikban lehet megejteni a verseny el?tti szavazást, a jövök-nemjövök kommenteket, és esetleg utána a beszámolókat megírni.

Szavazni február 1-ig lehet, de nem fogom lezárni a topikot, csak rögzítjük az eredményt.

Okés, akkor itt egy jövök-nem jövök komment.

Síelni leszünk 01.30-tól 02.06-ig, szal érezzétek jól magatokat, és talán utána egy héttel is játszhatunk wink


"Nem a székely, nem is Laczfi, kit Isten soká' megtartson, hanem az a László, László, az gy?zött le minket harcon..."

Alszik

 

#3 2010.01.12 22:17

xanaphia
Törzsvendég
Regisztrált: 2006.12.03

Re: Verseny: Bp. Sárkányt?z, feb 6.

Kár...van egy lejátszatlan játszmánk cool

Alszik

 

#4 2010.01.12 22:58

Ifjú
Régi motoros
Hely: Budaörs
Regisztrált: 2005.08.30

Re: Verseny: Bp. Sárkányt?z, feb 6.

xanaphia írta:

Kár...van egy lejátszatlan játszmánk cool

Van más is... wink

Többek közt lehet?ségünk bepótolni smile


"Nem a székely, nem is Laczfi, kit Isten soká' megtartson, hanem az a László, László, az gy?zött le minket harcon..."

Alszik

 

#5 2010.01.14 22:28

xedar
Vendég
Hely: Debrecen
Regisztrált: 2009.10.18

Re: Verseny: Bp. Sárkányt?z, feb 6.

Hellósztok!

Kiszámoltam!

Nekem 2010.02.20-án napközben lenne jó a sárkányt?zben, vagy akár hol ahova mondjátok. Úgy t?nik én akkor leszek Pesten.


Magyarországot el?kel?bb helyre sorolták a korrupciós listán! (megérte, bár egy kicsit sokba került)

Alszik

 

#6 2010.01.22 15:38

Poci
Régi motoros
Hely: Maitz Motel, 666-os szoba
Regisztrált: 2005.10.13

Re: Verseny: Bp. Sárkányt?z, feb 6.

Ha nem jön közbe semmi idiótaság, akkor jelen....big_smile


My best friend gave me the best advice, he said each day's a gift and not a given right....

Alszik

 

#7 2010.02.02 09:54

melon
Házigazda
Hely: Középbirodalmak
Regisztrált: 2005.08.16
Honlap

Re: Verseny: Bp. Sárkányt?z, feb 6.

Úgy néz ki, hogy standard lesz. Remélem, meggyógyulok addigra, és én is ott leszek! up

Alszik

 

#8 2010.02.03 16:51

xedar
Vendég
Hely: Debrecen
Regisztrált: 2009.10.18

Re: Verseny: Bp. Sárkányt?z, feb 6.

És remélem 20-án is ott lesz MINDENKI!!!!!!!!mad


Magyarországot el?kel?bb helyre sorolták a korrupciós listán! (megérte, bár egy kicsit sokba került)

Alszik

 

#9 2010.02.03 21:59

Poci
Régi motoros
Hely: Maitz Motel, 666-os szoba
Regisztrált: 2005.10.13

Re: Verseny: Bp. Sárkányt?z, feb 6.

Hallod, öregem, ötletem sincs....roll Azon a héten fog eld?lni. Egész héten idegenvezetek el?tte elvileg, ha nem leszek nagyon hulla, akkor van rá sansz (meg a tanáraim sem havaztatnak be, amire minden esélyem megvan), és még az egyéb tényez?k szóba sem kerültek...hmm

Azért azt jó lenne meggondolnod, hogy te is kicsit kompromisszumképesebb legyél. Ha nagyon akarsz, nem hiszem, hogy nem tudsz feljönni egy napra játszani, amikorra alapban is le van szervezve valami, akár verseny, akár csak szimpla játék. Látod, tényleg nagyon ritkán van ilyesmi, f?leg, hogy egy versenyre való mennyiség is összejön játékosokból. Nem olyan drága az a vonat vagy buszjegy, és nem olyan horribilis id?....
Távol álljon t?lem, hogy akár kérd?re vonjalak, akár leszóljalak, ez csak jó tanács. Gondolkodj el egy kicsit rajta....A barátaidat meg próbáld meg meggy?zni, aligha veszthetsz vele bármit is. Ha megszeretteted velük a játékot, akkor el?bb-utóbb úgyis szeretnének majd saját lapokat, hogy saját paklikat csinálhassanak....velünk is valahogy így volt. Ha van néhány ember, akik hajlandóak sokat játszani, azt ki kell használni, mert láthatod, elég nagy kincs....


Üdvözletem


My best friend gave me the best advice, he said each day's a gift and not a given right....

Alszik

 

#10 2010.02.04 16:46

xedar
Vendég
Hely: Debrecen
Regisztrált: 2009.10.18

Re: Verseny: Bp. Sárkányt?z, feb 6.

Én már körbejártam a hatodikát kb tízszer, de sajna nem tudok elszabadulni. Ez van. Én lennék ott a legszívesebben.
Debrecen 10 legkompromisszumkészebb embere között vagyok, hidd el smile

Én csak poénból raktam ki a mad jelet. Félreértetted. Nem támasztottam elvárást, csak nagyon szeretném ha 20-án is lennének páran az ST-ben.

Mindegy, nem érdekes ez csak egy (halálosan komoly) játék.

cool

üdvözlettel


Magyarországot el?kel?bb helyre sorolták a korrupciós listán! (megérte, bár egy kicsit sokba került)

Alszik

 

#11 2010.02.04 18:16

Poci
Régi motoros
Hely: Maitz Motel, 666-os szoba
Regisztrált: 2005.10.13

Re: Verseny: Bp. Sárkányt?z, feb 6.

Nem gond, jó az ha lelkes vagy...big_smile Amikor kezdi az ember, akkor mindig az. Eszembe sincsen egy lelkes játékost eltántorítani a szándékától, hogy játsszon. big_smile
Szerintem egyébként, a cseréket jobb el?re letisztázni, mert nem mindenki szeret cipekedni....tongue

A barátaidat meg mindenképpen próbáld meg "rendesen" beszervezni, a vérfrissítés mindig új kedvet hozott a játékba régebben is....


My best friend gave me the best advice, he said each day's a gift and not a given right....

Alszik

 

#12 2010.02.06 09:20

xedar
Vendég
Hely: Debrecen
Regisztrált: 2009.10.18

Re: Verseny: Bp. Sárkányt?z, feb 6.

Nem mostanában ismertem meg a Guardianst. 1999-ben vettem meg az els? paklikat. Az akkori Debreceni szererpjátékos boltban árulták kedvezményesen.
Akkoriban HKK-ztam de már untam a rendszerét. Szerettem volna egy stratégiai ízzel való kártyajátékot megismerni és a guardians az hajazott az elképzelésemre. Ráadásul nagyon tetszett a lapok külleme is. Még egy régi, Arkánum cím? fantasy magazinban ismertem meg a szabályát és a szerepjátékos barátaimat rávettem, hogy játszunk. Nagyon beleszerettem. Sokat játszottunk. Aztán vagy öt hat évre valami miatt h?t?be került és most kezdtünk ismét játszogatni. Szóval most éli a reneszánszát a dolog nálunk. A haverjaimat ismerem, nem fognak lapokat vásárolni és esetleg csak akkor jönnek el versenyre, ha Debrecenben kerül megrendezésre.

Mondasz valamit a cserével kapcsolatban. Minnyá írok a cseretopikba, hogy mire van szükségem és mi van cserére.

A 20-i találkozásban bízva maradok

Xedar


Magyarországot el?kel?bb helyre sorolták a korrupciós listán! (megérte, bár egy kicsit sokba került)

Alszik

 

#13 2010.02.06 18:20

Uakari
Moderátor
Hely: NimFarm
Regisztrált: 2006.04.03
Honlap

Re: Verseny: Bp. Sárkányt?z, feb 6.

Nem tudtam elmenni a versenyre, mert belázasodtam (torokgyulladás, megfázás, köhögés meg miegymás). Remélem azért jól sikerült a verseny.

Alszik

 

#14 2010.02.07 16:27

xedar
Vendég
Hely: Debrecen
Regisztrált: 2009.10.18

Re: Verseny: Bp. Sárkányt?z, feb 6.

...és hamarosan kapunk valakit?l egy beszámolót.
Kiváncsi vagyok mi volt.


Magyarországot el?kel?bb helyre sorolták a korrupciós listán! (megérte, bár egy kicsit sokba került)

Alszik

 

#15 2010.02.07 20:07

Don Jr.
Őstag
Hely: Szellemhegység Barlangjai
Regisztrált: 2006.09.13

Re: Verseny: Bp. Sárkányt?z, feb 6.

8an voltunk!
Helyezések:
1=Attila
2=Én
3=Laci

A többire nem emlékszem pontosan. A bontás kritikán aluli volt 16 kiegb?l egy dél amerikai meg egy sötét Carag lett a gy?ztesé.


"Pajzssal vagy pajzson!!!!!" --==Topikom(Frisítve 11.28.)==--

Alszik

 

#16 2010.02.07 21:05

xanaphia
Törzsvendég
Regisztrált: 2006.12.03

Re: Verseny: Bp. Sárkányt?z, feb 6.

4. Surez
5. én
6. Ádám
7. Zsotti
8. Szery

Rég volt verseny az bizti, nem ártott a frissítés smile éés az új paklimat tesztelhettem, ami szerintem egész jóra sikeredett tongue big_smile
Gratula Attilának smile
Egyébként 20-án nem lehetne versenyt tartani? Akkor is bizti mennénk páran smile

Alszik

 

#17 2010.02.08 21:35

xedar
Vendég
Hely: Debrecen
Regisztrált: 2009.10.18

Re: Verseny: Bp. Sárkányt?z, feb 6.

Én örülnék neki, ha egy (még  ha lightos-t is ) versenyt össze tudnánk hozni 20-án.

No és mire épültek a legjobb paklik?

Surez volt ma nálam, ujságolta, hogy az entrópiás pakli nem hozta a remélt sikereket smile))))))))))))))))


Magyarországot el?kel?bb helyre sorolták a korrupciós listán! (megérte, bár egy kicsit sokba került)

Alszik

 
A Guardians egy gyűjthető fantasy kártyajáték (CCG).
A Guardians™ az FPG, Inc. bejegyzett védjegye. A magyar kiadást a DeltaVision Kft. készítette.

Fórum lábléc

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson


05:55:06